Resimli Yazdır - Resimsiz Yazdır

My Dream Dance Dans Eğitimleri

Hayaller gerçek oluyor!
Erkan GÜNDÜZ

Mecidiyeköy Mah.
Şehit Ahmet Sok. İzçınar Konak Apt.
No:.20 Daire: 2
34387, Şişli, İstanbul

Tel: 0535-8900020     
www.mydreamdance.com https://www.instagram.com/mydreamdancetr/

My Dream Dance Hakkımızda
Dans Dersleri, Festivaller, Organizasyonlar Hepsi İçin My Dream Dance
Kaliteli, estetik, etkin ve akademik metodlarla, 7’den 70’e herkesin keyifle dans edeceği, sıcak bir ortam; “MY DREAM DANCE” Dans Okulu…
Hayallerinde her zaman dans edebilmek ve bunu ulaşabildiği herkese aktarabilmek olan, hayatını dansa adamış beden eğitimi öğretmeni Erkan Gündüz; “Hayat aynı zamanda bir danstır” sözünden yola çıkmış ve “Benim hayalim dans etmek” diyerek “My Dream Dance” dans okulunu kurmaya karar vermiştir.
“My Dream Dance” dans okulu, 2003 yılı Şubat ayında Bolu’da Erkan Gündüz ve Nesli Sarıberberoğlu ortaklığı ile kurulmuş olup, 2004 yılında İstanbul’da açılan okul merkez konumuna getirilmiştir. Daha sonra kuruculardan Erkan Gündüz 2006 yılında tek başına kurumun başına geçmiş ve halen yöneticiliğini sürdürmektedir.
“My Dream Dance” dans okulu birçok farklı branşta dans eğitimi vermenin yanı sıra, dans ve müzik severlere farklı ortamlarda farklı heyecanlar yaşatarak dansla beraber çeşitli organizasyonlar da düzenlemektedir. Etkinliklerini sadece İstanbul ile sınırlamadan, gerek verdiği eğitimler gerekse altına imza atmış olduğu uluslararası festivaller ile Türkiye ve Dünya çapında tanınırlığını arttırmıştır ve arttırmaya da devam etmektedir. Güçlü, deneyimli, dinamik ve enerjik kadrosu ile düzenlemiş olduğu uluslararası dans festivalleri, ülkemizin adının dans alanında dünya çapında saygın şekilde anılmasına katkı sağlamaktadır. Faaliyetlerimizi özetlemek gerekirse şu şekilde listeleyebiliriz;

Mevcut durumda, deneyimli ve dinamik eğitmen kadrosuna destek veren çok sayıda yardımcı eğitmen ve asistan ile Mecidiyeköy’de her yaş grubundan dans severe eğitim vermekte olan “My Dream Dance” dans okulu, aynı zamanda çeşitli üniversitelerde ve kurumlarda da dans dersleri vermektedir. “My Dream Dance” dans okulu olarak, danstan aldığımız enerji ve yaşama sevincini vermekte olduğumuz eğitimler ve düzenlediğimiz organizasyonlar ile ailemize katılan herkesle paylaşıyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Başta latin dansları olmak üzere birçok farklı branşta dans eğitimleri
Ulusal ve uluslararası dans festivali organizasyonu
Dans gösterileri (şirket organizasyonları, açılış, fuar ve özel günler için)
Dans workshopları.
Özel konsept dans geceleri.
Şirketler ve/veya özel gruplar için “Dans, Hareket ve Anlatım, Vücut Dili” temalı eğitim ve seminerler
Düğün, nişan vb. özel günleriniz için kişiye özel koreografi oluşturma ve dans eğitimi
Profesyonel dansçı, oyuncu ve şarkıcılar için özel eğitim ve koreografiler.
TV programı, dizi, klip, defile vb. özel organizasyonlar için koreografi ve konsept geliştirme.

Bizle iletişime geçmek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz:

İsminiz:

E-Posta Adresiniz:

Konu:

Mesajınız:

Bu sayfa www.ilinizinrehberi.com tarafından hazırlanmıştır.