Resimli Yazdır - Resimsiz Yazdır

Prefabrik Çelik Villalar Evler

Sümercanlar Hafif Çelik Yapılar.

Fevzi Çakmak Mah.
Gazi Blv. No:114/A ( Ankara Asfaltı )
64100, Uşak

Tel: 0276-227 6400      0533-763 7442
www.sumercanlar.com

Firmamız SÜMERCANLAR LTD. ŞTİ. Kendini yenileyen bir anlayış içerisinde çalışarak profesyonel projelere imza atmıştır. Özverili bir çalışma sonunda Uşak dışına da hizmet vermeye başlayan SÜMERCANLAR LTD. ŞTİ.’NİN İlk günden bu yana hedefi, yapılan işi en mükemmel biçimde ortaya koyarak müşterinin beğenisine sunmaktır. Biz biliyoruz ki, ancak müşterimizle beraber gelişip büyüyebiliriz. Bundan dolayı, sürekli müşteri memnuniyeti felsefesiyle hareket etmek temel prensiplerimiz arasındadır.
Yapılan her işte en önemli unsurun karşılıklı güven olduğunun bilincindeyiz. Bu bağlamda, 1982’de başlayan azim ve gayretimiz uzun yılların tecrübeleriyle birikmiş ve çekirdek kadromuz gün geçtikçe genişlemiştir.
Çelik kapı, ferforje, Demir doğrama, PVC, gibi çeşitli hizmetleri veren SÜMERCANLAR LTD. ŞTİ.’DE dikkat ettiğimiz en önemli hususlar şunlardır.
1- İşçilik, fiyat ve malzemenin her zaman A kalite olması
2- Sunduğumuz hizmetin Ekonomik olmasının yanı sıra, kullanımı kolay, verimli, ergonomik olması
3- Modern çağın görünümüne uygun bir estetiğe sahip olması
Bütün bu hususlar çerçevesinde ilkelerimizi belirledik ve başarılı sonuçlara kendimizi odakladık. Karşılıklı güveni esas alan firmamızın kalite, tecrübe ve birikimine güvenebilirsiniz; çünkü biz enerjimizi mazeret üretmek yerine sonuç üretmek için kullanıyoruz. Biliyoruz ki her başarılı projemiz ve müşterilerimizin yüzündeki memnuniyet yeni bir iş için motivasyon kaynağımızdır.

“Nerde olursanız olun bize ulaşabilirsiniz. TÜRKİYE’NİN her yerine hizmetimizi güvenle sunuyoruz”.

Bizle iletişime geçmek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz:

İsminiz:

E-Posta Adresiniz:

Konu:

Mesajınız:

Bu sayfa www.ilinizinrehberi.com tarafından hazırlanmıştır.